ABOUT US

Tasarım, kağıt üzerinde sketch ile başlayıp ekranlarımıza yansıyan bir süreçtir. Hedefimiz yaratıcı düşünceyi, tasarım kuralları çerçevesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, doğru mesaj ile hedef kitleye iletmektir.

Teknolojinin akıl almaz bir hızla ilerlediği çağımızda, bizler de kendimizi geliştirmeye, verdiğimiz hizmetin kusursuz hale gelmesi için kreatif düşünerek tasarımlar üretmeye devam ediyoruz.

Bilgi ve tecrübemizi, güven ve güleryüz ile harmanlayıp hayallerinizdeki tasarımlara ve hedeflere kavuşabilmeniz için elimizden gelen tüm desteği sağlıyoruz.

OUR PROJECTS
CATALOG
WEB & MOBILE DESIGN AND SOFTWARE
VIDEO PRODUCTION
PACKET & LABEL DESIGN
LOGO & CORPORATE IDENTITY
PHOTOGRAPHING
OUR SERVICES
WEB & MOBILE INTERFACE DESIGNS AND SOFTWARE

Markanızın hak ettiği değeri ona verir, ürünlerinizi doğru mesaj ve özgün tasarımlar ile website, mobil ve tablet gibi dijital dünyaya açılan iletişim kanallarında potansiyel müşterileriniz ile buluştururuz.

SOCIAL MEDIA DESIGN AND MANAGEMENT

Tek yönlü bilgi paylaşımlarınızı, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına dönüştürebilir, zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın hedef kitlenize ulaşmasını sağlarken markanızın etkileşim oranını arttırabilirisiniz.

SHORT ANIMATION VIDEO & DRAWINGS

Hareket ve bir mesaj taşıma özelliği ile dikkatleri üzerine çeken kısa animasyon ve videolarımız, istekleriniz doğrultusunda, ihtiyaçlarınızla doğru orantılı olarak üretilir ve markanıza özgün nitelikte dinamizm kazandırır.

CATALOG, BROCHURE & FLYER DESIGNS

Elinize alıp okuduğunuz kitaplarda, broşürlerde, kataloglarda... Tasarımın her noktasında, her aşamasında biz varız. Sizlere sektörünüze uygun, kurumsal tasarım çizginizde, hedef kitlenizin beğenisini cezbedecek ayrıntılı reklam ürünleri sunmaktayız.

VIDEO & PHOTO PRODUCTION

Her bireyin kendi mobil ekranına sahip olduğu ve görsel tüketimin hızla arttığı günümüzde video ve fotoğraf prodüksiyon hizmetlerinde yaratıcı çözümler sunuyor, sektöre değer katan tasarımlar üretiyoruz.

PACKAGE & LABEL DESIGN

Biz ürünlerinizin detaylarını bilir, anlar ve en uygun tasarımları sizlere sunarız. Ve sunarken; ürettiğimiz ambalaj tasarımları ile tüketici ve ürün arasında duygusal bir bağ oluşturur, hedef kitlenize hitap ederiz.

LOGO & CORPORATE IDENTITY DESIGNS

Markanızın faaliyetlerini ifade eden, sizlere piyasada rekabet avantajı sağlayan logo ve kurumsal kimlik tasarımları oluşturur, kurumsal paydaşlar içerisinde saygınlık kazanmanızı amaçlarız.

BILLBOARD & POSTER DESIGNS

Uygulama alanları geniş olan, billboard ve poster reklamlarınızı, markanıza uygun tasarlanan imaj çalışmaları, bilgi metinleri ve yaratıcı sloganlar ile harmanlar, mesaj, kampanya ve faaliyetlerinizi tüketiciye ulaştırmak için görsel, işitsel, algısal kitle iletişim araçlarını bir arada kullanırız.

PRODUCT & CATALOG PHOTOGRAPHING

Ürünün en cezbedici hali doğru ışık ve ekipman ile çekilmiş fotoğrafıdır. Profesyonel çekilmiş bir ürün fotoğrafı ürünün daha kolay satılmasında çok önemli rol oynuyor. Bizler, sizlerin doğru kadrajın ayrıcalıklarına varabilmeniz, ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtmabilmeniz için çalışıyoruz.

GOOGLE ADWORDS

Google Adwords ile online reklamcılık sisteminde, markanızın websitesi veya uygulamarını arama sonuçları sayfasında, Google iş ortağı websitelerinde, mobil uygulamalarda veya YouTube’da kolayca reklam verebilmesini ve ulaşılabilir olmasını sağlıyoruz.

SPACE & LANDSCENCE PROMOTION VIDEO

Markanızın öne çıkan özelliklerini, oluşturduğunuz kampanyalarınızı tanıtım videosu ile vurgular, sizi tanımak isteyen müşterinizin zihninde üst düzey bir standart oluşturur, pozitif düşüncelere sahip olmalarını sağlarız.

CHILDREN & COURSE ILLUSTRATIONS

Çocuklara, kitaptaki bir karakteri zihinlerinde canlandırmalarına, onların hayal dünyalarını geliştirmelerine yardımcı olmaktayız. Çocuk ve ders kitapları için ürettiğimiz illüstrasyonlar çocukların zihinsel gelişimlerinde mükemmel bir sıçrama tahtası görevi görmekte ve okuma alışkanlıklarının temelini atmaktadır.

CONTACT US
TITLE
MESSAGE *
NAME SURNAME *
E-MAIL *